Zapraszamy na konferencję FutureMan – nie możesz jej przegapić

1
1327

Konferencja „FutureMan – zdobądź kompetencje przyszłości” to wydarzenie otwierające 2019 rok, na którym nie może Cię zabraknąć. Organizatorem jest Think Tank Human 4.0, a grono prelegentów będą stanowić najlepsi specjaliści w swoich branżach, m.in.: prof. Rafał Ohme, prof. Wojciech Eichelberger, Marek Gabryś i prof. Andrzej Gładysz.

Konferencja FutureMan to dwa dni pełne wykładów i warsztatów poświęconych nauce, biznesowi, technologii, zdrowiu, przemysłowi oraz człowiekowi, który poszukuje swojego miejsca w wymienionych przestrzeniach.

Wydarzenie jest skierowane do tych, którzy przykładają dużą wagę do rozwoju osobistego, chcą dowiedzieć się w jakim kierunku rozwijać swoje kompetencje, są zmęczeni tempem pracy w korporacji, szukają nowych rozwiązań dla firm związanych z przemysłem 4.0 lub są rodzicami, którzy świadomi zagrożeń i korzyści, jakie niesie przyszłość, chcą odpowiednio przygotować na nią swoje dzieci i samych siebie.

Wybrane tematy prelekcji:

  1. Przywódca przyszłości a komunikacja międzypokoleniowa – Jakub Piątek (Think Tank Human 4.0) i dr Łukasz Srokowski (Navigo – Centrum Innowacyjnej Edukacji)
  2. Strategia transformacji do fabryki 4.0 – Marek Gabryś (AIUT)
  3. Nauronauka i smartpower – prof. Rafał Ohme (ekspert w dziedzinie emocji komunikacji i zarządzania)
  4. Człowiek 4.0 – Karol Kundzicz (Crusar)
  5. Jak zbudować w sobie odporność na trudny świat? – prof. Wojciech Eichelberger

Szczegółowa agenda jest już opublikowana na stronie konferencji.

Postanowiliśmy zorganizować konferencję „FuturMan – zdobądź kompetencje przyszłości”, ponieważ, pomimo tego, że każdego tygodnia w Polsce odbywają się dziesiątki konferencji, niewiele z nich dotyka tematu, który dla nas jest niezwykle istotny, czyli zmieniającego się za sprawą nowych technologii świata oraz miejsca człowieka w tej nowej rzeczywistości. Do wygłoszenia prelekcji zaprosiliśmy najlepszych specjalistów z najróżniejszych branż – wszystko po to, by dostarczyć uczestnikom wiedzy z różnych dziedzin, która złoży się na spójny obraz człowieka przyszłości, który będzie nie tylko człowiekiem kompetentnym, ale i szczęśliwym. FutureMan będzie konferencję o wielkiej wartości, dlatego serdecznie wszystkich zapraszam – Jakub Piątek (Wiceprezes Zarządu Think Thank Human 4.0).

Informacje organizacyjne:

  • Kiedy? 11-12 stycznia 2019 r.
  • Gdzie? Hotel Ibis Styles – Wrocław (naprzeciwko Głównego Dworca PKP)
  • Jak zdobyć bilet? Liczba miejsc jest ograniczona. Wejściówki znajdziesz tutaj.

Cały dochód z biletów zostanie przeznaczony na Stowarzyszenie wspierające osoby starsze oraz dzieci z domu dziecka.

1 KOMENTARZ

  1. Z pewnością mnie na niej nie zabraknie. Inną konferencją na której warto jednak się skupić będzie prezentacja modelu Fabryki Cyfrowych Przemian, którą poprowadzi Jarosław Zarychta. Będzie można wtedy zapoznać się z tym jak będą wyglądać fabryki przyszłości. Prezentacja będzie miała miejsce 12 grudnia, można się o niej więcej dowiedzieć pod tym linkiem – https://ax-dynamics.com/pl/fabryka-cyfrowych-przemian.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here