Zapraszamy na XIX Konferencję Lean Management – “Lean a trzy wyzwania współczesnego biznesu”

0
207

Konferencja Lean Management Dla Produkcji i Usług organizowana przez Lean Enterprise Institute Polska uznawana jest za najbardziej prestiżowe forum wymiany wiedzy na temat „szczupłego zarządzania” Europy Środkowo – Wschodniej. Co roku gromadzi ponad 400 uczestników i przyciąga kadrę zarządzającą najlepiej prosperujących i rozwijających się firm produkcyjnych i usługowych, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Rangę wydarzenia potwierdza również obecność światowej sławy ekspertów w roli prelegentów.

Tegoroczna, 19. już edycja konferencji, skupi się na trzech aktualnych wyzwaniach, przed którymi stoją firmy produkcyjne i usługowe:

  • LEAN W ERZE CYFROWEJ REWOLUCJI

Jak Industry 4.0, Big Data i RPA wspierają rozwój firm w duchu Lean?

  • JAK PORADZIĆ SOBIE Z PROBLEMEM BRAKU RĄK DO PRACY, WYKORZYSTUJĄC PODEJŚCIE LEAN

Jak pozyskiwać i wdrażać pracowników? Jak budować zaangażowanie i lojalność w dobie Millenialsów i pracowników z zagranicy?

  • JAK SKUTECZNIE ZAANGAŻOWAĆ MENEDŻERÓW W ZMIANY

Jak sprawić, by menadżerowie stali się liderami zmian w swoich obszarach? Jak radzić sobie w sytuacjach braku zaangażowania menadżerów z punktu widzenia menadżera ds. Lean i szefa firmy?

W wystąpieniach światowej klasy ekspertów i wyselekcjonowanych studiach przypadków firm z Polski uczestnicy Konferencji znajdą sprawdzone rozwiązania, które będą mogli zastosować w swojej firmach i które pozwolą sprostać powyższym wyzwaniom. Tegoroczna konferencja to nie tylko wystąpienia ekspertów oraz najbardziej doświadczonych praktyków i menedżerów w sesjach plenarnych i równoległych, ale też dyskusje w grupach oraz wizyty w firmach stosujących Lean Management.

Informacje organizacyjne:

Kiedy? 11-13 czerwca 2019 r.

Gdzie? Wrocław, Centrum Konferencyjne Haston – ul. Irysowa 1-3

Szczegółowa agenda oraz formularz zapisów dostępne są na stronie konferencji

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here