FreshMail.pl
karol
Z logistyką łączy go ponad 13 lata doświadczenia w zarządzaniu firmami w sektorze automotive. Jako twórca firmy CRUSAR, rozpoznawalnego partnera w biznesie oraz w sporcie motorowym, od 10 lat czynnie realizuje swoją wizję tworzenia firmy stabilnej jak również otwartej na nowe doświadczenia. Jego zainteresowanie futurologią, automatyzacją i robotyzacją ma swoje przełożenie w ciągłym poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań dla branży automotive i nie tylko. Fascynacja relacjami między człowiekiem a maszyną zaowocowała promocją pojęcia „Człowiek 4.0” . Pracę łączy z pasją, działając na rzecz Stowarzyszenia Crusar4Rally, wspierającego najbardziej potrzebujących. Wielki fan rajdów samochodowych oraz zdrowego trybu życia.
jacek-bw-300x300
Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw w międzynarodowym środowisku. W trakcie swojej kariery zawodowej, był odpowiedzialny za m.in. implementację systemów informatycznych do wspomagania zarządzania funkcji logistycznych w przedsiębiorstwie jak również za zarządzanie wszystkimi procesami łańcucha dostaw. Aktywnie uczestniczył w projektowaniu i wdrażaniu systemów przepływów materiałowych wewnątrz i na zewnątrz organizacji jak również optymalizację procesów magazynowych oraz transportowych. Posiada rozległą wiedzę i doświadczenie odnośnie funkcjonowania i zarządzania łańcuchem dostaw, począwszy od dostawcy na kliencie finalnym kończąc.
Tomasz_Lisek
specjalista z branży automotive z 15letnim doświadczeniem. Cztery lata temu dołączył do firmy CRUSAR jako business development menager. Aktualnie zajmuje tam stanowisko dyrektora generalnego. Idea Człowieka 4.0 jest mu wyjątkowo bliska, bowiem od lat pasjonuje go zastosowanie wysokiej technologii w usprawnianiu procesów logistycznych. Na co dzień interesuje się problematyką społeczno- gospodarczą. W wolnych chwilach sięga po dobr książkę lub rower. W życiu kieruje się zasadą : „Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że były to rzeczy wielkie.” Robert Brault”
Tomasz_Zak
11 lat doświadczenia w branży automotive. Od zawsze uczy się głównie tego co go interesuje. Nowe technologie, automatyzacja i nowoczesne oprogramowanie to to co w efekcie pozwala realizować z przyjemnością trudne i wymagające projekty w szerokim spektrum. Wyznawca zasady, że praca powinna dawać ludziom satysfakcję i fun z działania. Głęboko wierzy w to, że proste rozwiązania zazwyczaj bywają najlepsze, ze względu na głębokie osadzenie w filozofii nowoczesnych systemów produkcyjnych. Od 2 lat w Crusar z szansą rozwinięcia skrzydeł i wykazania wartości ludzi działających poza ramami korporacyjnego programu.
Zbigniew-Wantuła-1
Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Założyciel i koordynator Laboratorium Interakcji. Partner Zarządzający firmy Grenade zajmującej się konsultingiem dla wiodących światowych marek oraz tworzeniem zaawansowanych technologicznie rozwiązań multimedialnych. Autor niezliczonej ilości instalacji artystyczno- multimedialnych, produktów technologicznych, systemów oraz instalacji realizowanych na potrzeby wystaw, targów, eventów oraz kampanii marketingowych. W przeszłości działacz wielu organizacji społecznych, za co został odznaczony tytułem jednego z „Ośmiu Wspaniałych”. Współzałożyciel oraz do 2014 Wiceprezes Zarządu Aduma S.A.- spółki technologicznej wyróżnianej w wielu prestiżowych konkursach na innowacyjne firmy, specjalizującej się w realizacji interaktywnych systemów opartych o Naturalny Interfejs Użytkownika.

Aby otrzymywać dodatkową porcję wiedzy - dołącz do naszego newslettera!

FreshMail.pl