Zapis do newslettera

Samo nawigujące roboty, zautomatyzowane magazyny, człowiek w roli dyrygenta maszyn – to nasza rzeczywistość, to również świat, do którego wszedłeś, zapisując się do naszego newslettera.
Dziękujemy, że jesteś z nami i obiecujemy dostarczać Ci wyłącznie najważniejsze informacje dotyczące innowacji w przemyśle 4.0.
Funkcjonujemy w niezwykłej branży, pełnej innowacyjnych rozwiązań i dynamicznie się zmieniającej. Po zapisaniu do newslettera, staniesz się częścią naszego świata i będziesz świadkiem tego, jak kształtuje się przemysł 4.0.
Cenimy Twój czas i uwagę, dlatego wyłącznie raz w miesiącu wyślemy Ci wiadomość z najważniejszymi informacjami. Dziękujemy, że jesteś z nami.

Fotolia_191638969_M-763x1024

Zapisz się do newslettera

Zgoda na newsletter Crusar.

Dzięki wyrażonej w ten sposób dobrowolnej zgodzie, będziemy mogli dostarczać informacji o usługach, promocjach i komunikatach ważnych dla branży logistycznej.
W związku z powyższym informujemy, że na mocy udzielonej zgody:
• Administratorem Twoich danych będzie: Crusar Sp. z o.o., Rdestowa 5, 54 – 530 Wrocław, KRS 0000591161, REGON 363221458, NIP 8943070320
• Będziemy używać tych danych, które przekażesz nam w procesie kontaktu biznesowego za pośrednictwem strony internetowej, kontaktów marketingowych i handlowych.
• Naszym celem przetwarzania Twoich danych będzie: wysyłka newslettera, kontakt marketingowy usług własnych, kontakt dotyczący naszych usług i oferty handlowej.
• Potencjalnie przekażemy Twoje dane do przetwarzania agencjom marketingowym z którymi współpracujemy. Realizują one część naszych działań marketingowych. Zadbamy, aby Twoje dane były bezpieczne.
• Szanując wolę naszych Klientów i Subskrybentów zapewnimy, abyś w zgodzie z prawem, w każdym czasie mógł zwrócić się do nas w sprawie informacji o swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania. Będziesz mógł w każdym czasie cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych, zgłosić sprzeciw lub zwrócić się do odpowiednich instytucji powołanych do ochrony danych osobowych.